Pozwolenie na budowę
Widokowa działka budowlana 2870m2 Poręba Wielka, Orkanówka
Na sprzedaż

Widokowa działka budowlana 2870m2 Poręba Wielka, Orkanówka

690 000 zł
240 zł/m²
2876 m²
Poręba Wielka, Niedźwiedź, limanowski, małopolskie
Na wsi Rekreacyjna
Działka budowlana widokowa Glinik 2000m2
Na sprzedaż

Działka budowlana widokowa Glinik 2000m2

80 000 zł
40 zł/m²
2000 m²
Glinik, Wielopole Skrzyńskie, ropczycko-sędziszowski, podkarpackie
Na wsi Budowlana
Działka, Kasina Wielka 3400 m2 - Rolna Siedliskowa
Na sprzedaż

Działka, Kasina Wielka 3400 m2 - Rolna Siedliskowa

90 000 zł
26 zł/m²
3400 m²
Kasina Wielka, Mszana Dolna, limanowski, małopolskie
Na wsi Rolna
Działka budowana widokowa Glinik 1100m2
Na sprzedaż

Działka budowana widokowa Glinik 1100m2

49 000 zł
45 zł/m²
1100 m²
Na wsi Budowlana
Działka rolna 4000m2 - Brzoskwinia gm. Zabierzów
Na sprzedaż

Działka rolna 4000m2 - Brzoskwinia gm. Zabierzów

140 000 zł
35 zł/m²
4000 m²
Brzoskwinia, Zabierzów, krakowski, małopolskie
Na wsi Rolna
Działka budowlana 3000m2 - Krzeszowice / Żbik
Na sprzedaż

Działka budowlana 3000m2 - Krzeszowice / Żbik

450 000 zł
150 zł/m²
3000 m²
Krzeszowice, krakowski, małopolskie
Budowlana
Widokowa działka Niedźwiedź k/Mszany Dolnej 800m2 z PNB
Na sprzedaż

Widokowa działka Niedźwiedź k/Mszany Dolnej 800m2 z PNB

210 000 zł
263 zł/m²
800 m²
Niedźwiedź, limanowski, małopolskie
Na wsi Inna
Działka budowlana , 3000m2 - Roztocze
Na sprzedaż

Działka budowlana , 3000m2 - Roztocze

123 000 zł
41 zł/m²
3000 m²
Chlewiska, Narol, lubaczowski, podkarpackie
Na wsi Budowlana
Działka, Kasina Wielka 6750 m2 - Rolna Siedliskowa
Na sprzedaż

Działka, Kasina Wielka 6750 m2 - Rolna Siedliskowa

160 000 zł
24 zł/m²
6750 m²
Kasina Wielka, Mszana Dolna, limanowski, małopolskie
Na wsi Rolna
Działka budowlana 902 m2 Facimiech koło Skawiny
Na sprzedaż

Działka budowlana 902 m2 Facimiech koło Skawiny

180 000 zł
200 zł/m²
902 m²
Facimiech, Skawina, krakowski, małopolskie
Na wsi Budowlana
Działka z PNB, 621m2, Kraków ul. Folwarczna
Na sprzedaż

Działka z PNB, 621m2, Kraków ul. Folwarczna

600 000 zł
966 zł/m²
621 m²
Kraków, małopolskie
Budowlana
Działka inna Lubiatowo 175m2
Na sprzedaż

Działka inna Lubiatowo 175m2

123 123 123 zł
703561 zł/m²
175 m²
Lubiatowo, Choczewo, wejherowski, pomorskie