Pozwolenie na budowę
Działka siedlisko Dywity 10000m2
Do wynajęcia

Działka siedlisko Dywity 10000m2

231 423 152 zł /miesiąc
23142 zł/m²
10000 m²
Dywity, olsztyński, warmińsko-mazurskie
Nad jeziorem Siedlisko
Widokowa działka budowlano-rolna Czerwienne 8827m2
Na sprzedaż

Widokowa działka budowlano-rolna Czerwienne 8827m2

1 100 000 zł
125 zł/m²
8827 m²
Czerwienne, Czarny Dunajec, nowotarski, małopolskie
Na wsi Budowlana
Działka budowlana 2953m2 Krzeszowice , Żbik z PNB
Na sprzedaż

Działka budowlana 2953m2 Krzeszowice , Żbik z PNB

880 000 zł
298 zł/m²
2953 m²
Żbicka, Krzeszowice, krakowski, małopolskie
Budowlana
Działka budowlana 1200m2 Krzeszowice , Żbik z PNB
Na sprzedaż

Działka budowlana 1200m2 Krzeszowice , Żbik z PNB

440 000 zł
367 zł/m²
1200 m²
Żbicka, Krzeszowice, krakowski, małopolskie
Budowlana
Działka widokowa Niedźwiedź 6000m2 blisko lasu
Na sprzedaż

Działka widokowa Niedźwiedź 6000m2 blisko lasu

480 000 zł
80 zł/m²
6000 m²
Poręba Wielka, Niedźwiedź, limanowski, małopolskie
Na wsi Siedlisko
Działka widokowa zagrodowa 3050m2, Radwanowice
Na sprzedaż

Działka widokowa zagrodowa 3050m2, Radwanowice

410 000 zł
134 zł/m²
3050 m²
Radwanowice, Zabierzów, krakowski, małopolskie
Na wsi Siedlisko
Działka budowlana 3095m2 - Krzeszowice
Na sprzedaż

Działka budowlana 3095m2 - Krzeszowice

350 000 zł
113 zł/m²
3095 m²
Krzeszowice, krakowski, małopolskie
Budowlana
Działka budowlano-rolna 4930m3 Wola Batorska
Na sprzedaż

Działka budowlano-rolna 4930m3 Wola Batorska

495 000 zł
100 zł/m²
4930 m²
Wola Batorska, Niepołomice, wielicki, małopolskie
Na wsi Budowlana
Oferta eksportowana Warszawka
Na sprzedaż

Oferta eksportowana Warszawka

100 000 zł
81 zł/m²
1234 m²
Rzeszów, podkarpackie
Budowlana
Działka budowlana 1300m2 Wola Batorska
Na sprzedaż

Działka budowlana 1300m2 Wola Batorska

320 000 zł
246 zł/m²
1300 m²
Wola Batorska, Niepołomice, wielicki, małopolskie
Na wsi Budowlana
Działka budowlana Poręba Wielka/Koninki 800m2
Na sprzedaż

Działka budowlana Poręba Wielka/Koninki 800m2

235 000 zł
299 zł/m²
785 m²
Poręba Wielka, Niedźwiedź, limanowski, małopolskie
Na wsi Budowlana
Działka budowlana Poręba Wielka/Koninki 1165m2
Na sprzedaż

Działka budowlana Poręba Wielka/Koninki 1165m2

280 000 zł
240 zł/m²
1165 m²
Poręba Wielka, Niedźwiedź, limanowski, małopolskie
Na wsi Budowlana
Działka rolno-budowlana Morawica 4800m2
Na sprzedaż

Działka rolno-budowlana Morawica 4800m2

175 000 zł
36 zł/m²
4800 m²
Morawica, Liszki, krakowski, małopolskie
Na wsi Budowlana
Działka z pozwoleniem na budowę Morawica 748 PUM
Na sprzedaż

Działka z pozwoleniem na budowę Morawica 748 PUM

1 850 000 zł
720 zł/m²
2569 m²
Morawica, Liszki, krakowski, małopolskie
Na wsi Budowlana
Działka budowlana 1159m2, Płazów - Roztocze
Na sprzedaż

Działka budowlana 1159m2, Płazów - Roztocze

80 000 zł
69 zł/m²
1159 m²
Płazów, Narol, lubaczowski, podkarpackie
Na wsi Inna
Działka budowlana 4281m2, Płazów - Roztocze
Na sprzedaż

Działka budowlana 4281m2, Płazów - Roztocze

260 000 zł
61 zł/m²
4281 m²
Płazów, Narol, lubaczowski, podkarpackie
Na wsi Budowlana
Działka budowlana , 1331 m2 - Chlewiska, Roztocze
Na sprzedaż

Działka budowlana , 1331 m2 - Chlewiska, Roztocze

55 000 zł
41 zł/m²
1331 m²
Chlewiska, Narol, lubaczowski, podkarpackie
Na wsi Budowlana
Działka budowlana 663m2 Kraków-Dębniki
Na sprzedaż

Działka budowlana 663m2 Kraków-Dębniki

790 000 zł
1192 zł/m²
663 m²
Maćka z Bogdańca, Kraków, małopolskie
Budowlana
Działka usługowa 4130 m2 Facimiech koło Skawiny
Na sprzedaż

Działka usługowa 4130 m2 Facimiech koło Skawiny

600 000 zł
145 zł/m²
4130 m²
Facimiech, Skawina, krakowski, małopolskie
Na wsi Usługowa
Działka Budowlana z widokiem na Beskid, Przenosza
Na sprzedaż

Działka Budowlana z widokiem na Beskid, Przenosza

145 000 zł
141 zł/m²
1026 m²
Przenosza, Dobra, limanowski, małopolskie