Lista ogłoszeń

Działka budowlana 4281m2, Płazów - Roztocze
Na sprzedaż

Działka budowlana 4281m2, Płazów - Roztocze

260 000 zł
61 zł/m²
4281 m²
Płazów, Narol, lubaczowski, podkarpackie
Na wsi Budowlana
Działka budowlana 1159m2, Płazów - Roztocze
Na sprzedaż

Działka budowlana 1159m2, Płazów - Roztocze

80 000 zł
69 zł/m²
1159 m²
Płazów, Narol, lubaczowski, podkarpackie
Na wsi Inna
Działka z pozwoleniem na budowę Morawica 748 PUM
Na sprzedaż

Działka z pozwoleniem na budowę Morawica 748 PUM

1 850 000 zł
720 zł/m²
2569 m²
Morawica, Liszki, krakowski, małopolskie
Na wsi Budowlana
Działka rolno-budowlana Morawica 4800m2
Na sprzedaż

Działka rolno-budowlana Morawica 4800m2

175 000 zł
36 zł/m²
4800 m²
Morawica, Liszki, krakowski, małopolskie
Na wsi Budowlana
Działka budowlana Poręba Wielka/Koninki 1165m2
Na sprzedaż

Działka budowlana Poręba Wielka/Koninki 1165m2

280 000 zł
240 zł/m²
1165 m²
Poręba Wielka, Niedźwiedź, limanowski, małopolskie
Na wsi Budowlana
Działka budowlana Poręba Wielka/Koninki 800m2
Na sprzedaż

Działka budowlana Poręba Wielka/Koninki 800m2

235 000 zł
299 zł/m²
785 m²
Poręba Wielka, Niedźwiedź, limanowski, małopolskie
Na wsi Budowlana
Działka budowlana 1300m2 Wola Batorska
Na sprzedaż

Działka budowlana 1300m2 Wola Batorska

320 000 zł
246 zł/m²
1300 m²
Wola Batorska, Niepołomice, wielicki, małopolskie
Na wsi Budowlana
Działka budowlano-rolna 4930m3 Wola Batorska
Na sprzedaż

Działka budowlano-rolna 4930m3 Wola Batorska

495 000 zł
100 zł/m²
4930 m²
Wola Batorska, Niepołomice, wielicki, małopolskie
Na wsi Budowlana
Działka widokowa zagrodowa 3050m2, Radwanowice
Na sprzedaż

Działka widokowa zagrodowa 3050m2, Radwanowice

410 000 zł
134 zł/m²
3050 m²
Radwanowice, Zabierzów, krakowski, małopolskie
Na wsi Siedlisko
Działka widokowa Niedźwiedź 6000m2 blisko lasu
Na sprzedaż

Działka widokowa Niedźwiedź 6000m2 blisko lasu

480 000 zł
80 zł/m²
6000 m²
Poręba Wielka, Niedźwiedź, limanowski, małopolskie
Na wsi Siedlisko
Widokowa działka budowlano-rolna Czerwienne 8827m2
Na sprzedaż

Widokowa działka budowlano-rolna Czerwienne 8827m2

1 100 000 zł
125 zł/m²
8827 m²
Czerwienne, Czarny Dunajec, nowotarski, małopolskie